کد مطلب: ۱۲۲۹ تاریخ انتشار: 21 فروردین 1401 / 09:08 ارسال نظر
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد خبر داد:

ترخیص اینترنتی وسایل نقلیه از طریق اپلیکیشن پلیس من و سایت پلیس

اپلیکیشن پلیس من آزاد سازی خودروهای توقیفی

به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد، ترخیص اینترنتی وسایل نقیه توقیفی به صورت غیر حضوری و از طریق اپلیکیشن پلیس من و سایت پلیس قابل انجام است.

مجله خبری روزلاگ: به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد، ترخیص اینترنتی وسایل نقلیه توقیفی به صورت غیر حضوری و از طریق اپلیکیشن پلیس من و سایت پلیس قابل انجام است. با ما همراه باشید:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گفت: به منظور تسریع در ارایه خدمات ، ارتقا رضایت مندی مردم و حذف تشریفات زائد و کاهش هزینه ها، ارایه خدمت ثبت در خواست ترخیص وسایل نقلیه توقیفی به صورت کاملا غیر حضوری در دستور کار پلیس راهنمایی و رانندگی قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگاران پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی زارع اظهار داشت: پلیس با حذف تشریفات اداری و پیشگیری از مراجعه مکرر متقاضیان به بخش های مختلف، امکان ثبت درخواست ترخیص اینترنتی وسایل نقلیه از طریق اپلیکیشن پلیس من و سایت پلیس را در تمام ساعات شبانه روز توسط متقاضیان ترخیص وسایل نقلیه توقیفی فراهم نموده است.

به گفته سرهنگ زارع در این طرح کلیه مراحل ترخیص از جمله احراز هویت، احراز مالکیت، ثبت درخواست ترخیص، بررسی علت توقیف، بررسی صحت اطلاعات ثبت شده، پرداخت هزینه های ترخیص و… برابر شیوه نامه اجرایی صورت خواهد گرفت و پس از اتمام مراحل ترخیص و ارسال پیامک ترخیص و تحویل به تلفن همراه متقاضی، درخواست کننده برای تحویل خودرو یا موتور سیکلت توقیفی خود به توقف گاه مربوطه مراجعه و وسیله خود را تحویل خواهد گرفت. پس از اتمام مراحل ترخیص وتحویل، امکان ثبت میزان رضایتمندی افراد از این خدمت در سامانه فراهم شده است.

گردآوری و تنظیم: گروه خبر
منبع: مجله خبری روزلاگ (roozlog.com)
استفاده از مطالب مجله خبری روزلاگ با ذکر منبع (www.roozlog.com) بلامانع است.

کپی کردن لینک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.