کد مطلب: ۱۳۱۷ تاریخ انتشار: 19 مرداد 1401 / 23:48 ارسال نظر
سرهنگ مهدی زارع تشریح کرد:

تمهیدات و محدودیت های ترافیکی ۱۳ محرم در یزد

سرهنگ مهدی زارع رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد

محدودیت های ترافیکی پلیس راهور به مناسبت ۱۳ محرم در یزد از ساعت ۰۶۰۰ صبح در خیابان قیام از تقاطع بعثت تا تقاطع شهدا آغاز شده و تا پایان نماز ظهر و عصر ادامه دارد.

مجله خبری روزلاگ: سرهنگ مهدی زارع رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد تمهیدات و محدودیت های ترافیکی ۱۳ محرم در یزد را تشریح کرد.

گروه استان ها: رئیس پلیس‌‍ راهنمایی و رانندگی استان از اعمال برخی محدودیت های ترافیکی همزمان با سومین روز شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) در مسیرهای تردد هیات های عزاداری در این شهرستان یزد خبر داد.

سرهنگ «مهدی زارع» روزچهار شنبه در گفت و گو با خبرنگار پلیس اظهار داشت: همه ساله در سومین روز شهادت امام حسین (ع) برنامه هایی از سوی هیات های مذهبی در معابر عمومی برگزار می شود و هیات های سینه زنی و زنجیر زنی مسیری را می پیمایند.

وی اضافه کرد: بر این اساس پلیس راهنمایی و رانندگی محدودیت های ترافیکی را به منظور پیشگیری از بروز سانحه و تسهیل در اجرای برنامه های عزاداری برای امام حسین (ع) از سوی هیات های مذهبی اعمال می کند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد خاطرنشان کرد: محدودیت های ترافیکی پلیس راهور به مناسبت ۱۳ محرم در یزد از ساعت ۰۶۰۰ صبح در خیابان قیام از تقاطع بعثت تا تقاطع شهدا آغاز شده و تا پایان نماز ظهر و عصر ادامه دارد.

سرهنگ زارع افزود:  در بعد از ظهر پنجشنبه مورخ ۲۰ مرداد ازساعت ۱۶۰۰ الی ۲۰۰۰ به علت برگزاری عزاداری هیئت های مذهبی در حسینه بعثت تقاطع بعثت مسدود می باشد و ماموران پلیس راهور از تردد خودروها از تقاطع شهدا به سمت خیابان قیام، تقاطع ایرانشهر به سمت تقاطع بعثت و تقاطع دولت آباد به سمت تقاطع بعثت و میدان گل سرخ به سمت تقاطع بعثت جلوگیری می کنند.

اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور یزد
منبع: مجله خبری روزلاگ (www.roozlog.com)
استفاده از مطالب مجله خبری روزلاگ با ذکر منبع (www.roozlog.com) بلامانع است.

کپی کردن لینک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.