کد مطلب: ۲۵۰ تاریخ انتشار: 19 بهمن 1398 / 10:24 ارسال نظر
سید مصطفی میرسلیم با توجه به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد:

نمایندگانی که به فکر جیب خودشان هستند کشور را دچار مصیبت کرده اند!

فساد اقتصادی دزدی نمایندگانی که به فکر جیب خودشان هستند نمایندگان فاسد مجلس اهمیت انتخابات

سید مصطفی میرسلیم با توجه به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگانی که به فکر جیب خودشان هستند کشور را دچار مصیبت کرده اند!

مجله خبری روزلاگ: سید مصطفی میرسلیم عضو هیئت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم اسلامشهر سخنان مهمی ایراد کرد و گفت نمایندگانی که به فکر جیب خودشان هستند کشور را به این وضعیت انداخته اند! بخش هایی از سخنان ایشان را که نامه نیوز منتشر کرده است بخوانید:

میرسلیم با تاکید بر اینکه حکومت اسلامی برخاسته از مردم است، تصریح کرد: حکومت اسلامی یک امانت الهی است و ما باید این امانت را به دست افراد شایسته می‌دهیم و و آن‌ها نیز باید پاسخگو باشند. او اضافه کرد: آمریکایی‌ها چشم ندارند که ایران اسلامی را آزاد و مستقل ببیند؛ ما باید سرنوشتمان را خودمان تعیین کنیم.

میرسلیم با تاکید بر اینکه الطاف ویژه امام عصر (عج) پشت انقلاب اسلامی بوده و هست، تصریح کرد: قطعا اگر توجه ویژه امام عصر (عج) به انقلاب و ایران نبود، شکست ما با این همه عناد و دشمنی در مقابل جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف سیاسی و اقتصادی و فرهنگی، قطعی بود.

چطور می توانیم نسبت به سرنوشت کشور خود بی توجه باشیم؟

عضو هیئت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه اداره امور کشور باید هر چه دقیق‌تر و واقعی‌تر باشد، خاطرنشان کرد: همانگونه که تاکید شد حکومت اسلامی امانت خدا و تکلیفی اساسی است که باید هرچه بهتر و دقیق‌تر اجرا شود؛ اینگونه نیست که هرکس و ناکسی بیاید و بگوید که من باید اداره کشور را برعهده بگیرم. چطور جرات می‌کنیم که به آن بی اهمیت شویم؟

میرسلیم با اشاره به اهمیت مشارکت سیاسی مردم در انتخابات اظهار کرد: اگر مشارکت مردم بالا باشد استحکام و شهرت نظام در دنیا و اقتدار آن بیشتر خواهد بود و از نظام ایران حساب خواهند برد البته هم اکنون نیز رتبه مشارکت مردم ما در انتخابات‌ها به خیلی از کشور‌ها بهتر و مناسبت‌تر است.

او با تاکید بر اینکه دشمن شمشیر را از رو بسته، اما انقلاب بیدی نیست که با این باد‌ها بلرزد، افزود: تحریم، ترور سرداران رشید ما و تجهیز گروه‌های تروریستی برای تضعیف و نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی شده بود، اما حضور یکپارچه و متحد در صحنه انتخابات در دنیا نشان دهنده قدرت جمهوری اسلامی خواهد بود.

مشارکت بالا سبب می شود دشمن دچار یأس و سرخوردگی شود

عضو هیئت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است که مشارکت بالای مردم سبب می‌شود دشمن با خود بگویدما هرکاری کردیم نتوانستیم آن‌ها را شکست دهیم. دست خدا با حضور یکپارچه و فعال مردم است.

او تاکید کرد که نمایندگان مجلس باید قابلیت خودپالایی داشته باشند چرا که این خودپالایی به علاوه اصلاح به سمت پیشرفت منجر به کمال کشور خواهد شد.

عضو هیئت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در همین باره به مجلس دوره اول اشاره و تصریح کرد: مجلس اول را به یاد آورید که در مقابل انحراف رئیس جمهوری قبلی آبرومند عمل کرد و رای به عدم کفایت بنی صدر داد. اگر یک مجموعه‌ی فهمیده و با صلاحیت و امانتدار مردم ایجاد شود، قانون گذاری جهت رفع نواقص صورت خواهد گرفت.

نمایندگانی که به فکر جیب خودشان هستند کشور را دچار مصیبت کرده اند!

میرسلیم ادامه داد: باید به سمت شایسته سالاری حرکت کنیم و شایسته‌سالاری یعنی نمایندگان برای جایگاه شایسته، برنامه معین داشته باشند

میرسلیم با تاکید بر اینکه نمایندگان نباید به فکر جیب خودشان باشند، گفت: نمایندگانی که به فکر جیب خودشان هستند عوضی رفته اند و مطابق با این عوضی رفتن کشور را نیز دچار به مصیبت کرده و می‌کنند.

گفتنی است در این دوره از مجلس شورای اسلامی (مجلس دهم) بیش از ۹۰ نفر از نمایندگان مجلس به علت «فساد اقتصادی» و اخلاقی و… رد صلاحیت شده اند. آماری که در کنار بی تدبیری های دولت و مسئولانش، نشان می دهد که چرا وضع اقتصادی کشور اینگونه است!

منبع: مجله خبری روزلاگ
استفاده از مطالب مجله خبری روزلاگ با ذکر منبع (www.roozlog.com) بلامانع است.

کپی کردن لینک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.