کد مطلب: ۵۱۲ تاریخ انتشار: 30 بهمن 1398 / 23:32 ارسال نظر
بالاخره نصایح بزرگان نتیجه داد: وحدت نتیجه داد/ موج حمایت‌ها از لیست وحدت

لیست وحدت نیروهای انقلاب + اسامی

لیست وحد اسامی نامزدهای انقلابی تهران مجلس قوی مجلس کارآمد

بالاخره نصایح بزرگان جواب داد و بین نیروهای انقلاب وحدت شکل گرفت. به این ترتیب اسامی ۳۰ نامزد لیست وحدت برای انتخابات مجلس در تهران منتشر شد.

مجله خبری روزلاگ: بالاخره «نصایح بزرگان» نتیجه داد و «وحدت» رقم خورد و لیست وحد نیروهای انقلاب منتشر شد. موج حمایت ها از لیست وحدت ادامه دارد. با ما همراه باشید:

وحدت نتیجه داد: موج حمایت‌ها از لیست وحدت

بعد از آنکه روز گذشته بالاخره دو طیف اصلی اصولگرا شامل ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری پس از کش و قوس‌های فراوان به وحدت لیستی رسیدند موج حمایت از آنها به راه افتاد.

به نوشته فارس، بعد از آنکه روز گذشته بالاخره دو طیف اصلی اصولگرا شامل ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری پس از کش و قوس‌های فراوان به وحدت لیستی رسیدند موج حمایت از آن‌ها به راه افتاد.

پس از اعلام این لیست و حتی پیش از آن کاندیداهایی به‌نفع لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از گردونه رقابت های انتخاباتی انصراف و بسیاری نیز از آن حمایت کردند.

انصراف در حمایت از وحدت

در همین راستا ستار هدایت خواه، عاطفه خادمی، مجتبی ثابتی، محمدنبی آقاتقی، روح الله سُلگی، میثم نعمتی، احمد غلامحسینی، محمدحسین قائد شرف، ابراهیم انصاریان، محمدحسن قدیری ابیانه، جلیل بشارتی، مهدی وکیل پور، مجتبی رحماندوست، امیر ابراهیم رسولی، محمد سلیمانی، محمد ناظمی اردکانی، کبری خزعلی، سید امیر سیاح، سید یعقوب زراعت کیش، فاطمه رحمانی، محمد عباسی، الهه راستگو، محمد سعید احدیان، مجتبی ابراهیمی و الهام اکبری از کاندیداتوری انتخابات مجلس یازدهم انصراف دادند.

دفاع و حمایت از لیست وحدت

اما این تمام ماجرا نبود، بسیاری از شخصیت‌های سیاسی، گروه‌ها و جبهه‌های اقدام به حمایت از لیست وحدت کردند.

حزب موتلفه اسلامی با صدور پیامی ضمن اعلام حمایت از فهرست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، از کاندیداهای عضو این حزب خواست که به نفع این لیست از انتخابات مجلس انصراف دهند.

حمایت آیت الله موحدی کرمانی

همچنین آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز با صدور پیامی از لیست وحدت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حمایت کرد.

مهدی طائب رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار نیز در این باره گفت: با توجه به اینکه خداوند متعال می‌فرماید: «واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا» به طور کلی وحدت، از هر نوع تفرقه بهتر است مگر در جایی که مصلحت اقتضای تفرقه و کثرت داشته باشد. وقتی مواجه هستیم با نیروهایی که در یک جهت و همسو با یکدیگر حرکت می‌کنند طبیعتا برای این گروه وحدت خیلی بهتر از تفرقه است. اساساً اولویت با وحدت است نه تفرقه.

معتمدین، دانشجویان و اقشار پای کار آمدند

در این میان اتحادیه‌های دانشجویی نیز بر اصل وحدت تاکید و جامعه اسلامی دانشجویان نیز از لیست وحدت حمایت کرد. همچنین ۲۶۰ نفر از معتمدین محلات کلانشهر تهران با صدور و امضا بیانیه‌ای از «لیست وحدت» نامزدهای انقلابی و محمدباقر قالیباف برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام حمایت کردند.

ترجمه ساده حمایت از اصل وحدت را احمد توکلی نماینده سابق مجلس بیان داشت و به فارس گفت: اتحاد احزاب یک کار عقلانی‌ است که مورد توصیه دین است. اگر بناست در انتخابات شرکت کنیم تا قدرت را برای خدمت کردن به دست بگیریم، باید مقدمات آن را نیز فراهم کنیم. یکی از مقدمات آن همین اتحاد میان احزاب است که من از این وحدتی که صورت گرفته است بسیار خوشحال هستم.

البته برای همراهی بهتر مردم تهران با لیست امید نیاز به حمایت اقشار مختلف شهر تهران بود که در همین راستا کمیته اقشار ملی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای حمایت خود از فهرست واحد نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی تحت عنوان «لیست وحدت» را اعلام کرد.

مادحین در حمایت از لیست تهران

در ادامه، منصور ارضی، محمود کریمی و سعید حدادیان، ۳ مداح اهل بیت(ع) حمایت خود را از لیست وحدت اصولگرایان اعلام کردند. یادآور می‌شود که چند روز قبل، فهرستی با حمایت منصور ارضی منتشر شده بود.

تمام ماجرا به اینجا ختم نشد بلکه جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از «لیست وحدت»، تاکید کرد: لیست ارائه شده منتخبی است از بهترین و شاخص ترین افرادی که در سالهای گذشته وفاداری، تخصص و تعهد خود را به انقلاب و آرمان های امام راحل به اثبات رسانده‌اند.

لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با ۳۰ نفر زیر با عنوان «لیست وحدت» کاندیداهای نهایی جریان انقلابی و اصولگرای کشور برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند و لیست های متفرقه طبیعتاً هیچ وابستگی به این جریان سیاسی ندارد:

لیست وحدت نیروهای انقلاب

 1. محمدباقر قالیباف،
 2. مرتضی آقاتهرانی،
 3. زهره الهیان،
 4. فاطمه رهبر،
 5. سمیه رفیعی،
 6. فاطمه قاسم پور،
 7. زهره لاجوردی،
 8. بیژن نوباوه،
 9. سیدرضا تقوی،
 10. سیدمحمود نبویان،
 11. سیدمصطفی میرسلیم،
 12. رضا تقی‌پور،
 13. غلامحسین رضوانی،
 14. الیاس نادران،
 15. سید محسن دهنوی،
 16. سیدنظام الدین موسوی،
 17. علی خضریان،
 18. مالک شریعتی،
 19. روح الله ایزدخواه،
 20. مجتبی توانگر،
 21. مجتبی رضاخواه،
 22. مهدی شریفیان،
 23. سید احسان خاندوزی،
 24. ابوالفضل عمویی،
 25. احمد نادری،
 26. اقبال شاکری،
 27. عبدالحسین روح الامینی،
 28. سید علی یزدی خواه،
 29. عزت الله اکبری تالارپشتی،
 30. محسن پیرهادی.

لیست وحد نامزدهای جریان انقلاب در تهران

اعلام حمایت علما و شخصیت‌ها از لیست وحدت

پس از اعلام لیست وحدت از سوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و جبهه پایداری، جمعی از شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و رسانه‌ای با صدور اطلاعیه‌ای از لیست وحدت حمایت کردند.

اعلام حمایت جمعی از علما، شخصیت‌های فرهنگی، اقتصادی و رسانه‌ای از لیست وحدت

به نوشته فارس، پس از اعلام لیست وحدت از سوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و جبهه پایداری جمعی از شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و رسانه‌ای با صدور اطلاعیه‌ای از لیست وحدت حمایت کردند.

متن اطلاعیه حمایت از لیست وحدت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم.

‏اللهم ایاک نعبد و ایاک نستعین.

‏به‌دنبال مراجعۀ مکرّر مردمِ حوزۀ انتخابیه تهران، بر اساس تعهد دینی و انقلابیِ خود و با یاد امام و شهدا، به‌خصوص شهید قاسم سلیمانی عزیز، پس از بررسی‌های فراوان و ارزیابی‌های گوناگون، امضاکنندگان زیر برای تحقق ⁧ #مجلس_قوی ⁩ و کارآمد، به لیست «وحدت شورای ائتلاف» رأی خواهند داد.

روشن است نسبت به تعداد دیگری از کاندیداهای محترم نظر مثبت وجود دارد که محدودیت‌های موجود، ما را وادار به چنین جمع‌بندی دشواری نمود.

حوادث تلخ و شیرین زیادی را مردم ما با سربلندی پشت‌ سر نهاده‌اند که انتخابات دوم اسفندماه نیز به توفیق الهی یکی از همین روزهای خدایی خواهد شد.

و ما النصر الا من عند الله العزیز الحکیم.

 • ‏سید محمدمهدی میرباقری
 • محمد حاج ابوالقاسم دولابی
 • علیرضا پناهیان
 • مسعود عالی
 • ناصر رفیعی
 • محمدمهدی ماندگاری
 • محمدرضا برادران
 • محمدرضا عابدینی
 • سید حسین مومنی
 • احسان بی‌آزار تهرانی
 • حسین جوشقانیان
 • حامد کاشانی
 • رضا محمدی
 • سید ابراهیم حسینی اراکی
 • علی سرلک
 • نادر طالب‌زاده
 • محمدحسین رجبی دوانی
 • حجت‌الله عبدالملکی
 • سید یاسر جبرائیلی

منبع: مجله خبری روزلاگ
استفاده از مطالب مجله خبری روزلاگ با ذکر منبع (www.roozlog.com) بلامانع است.

کپی کردن لینک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.