کد مطلب: ۵۴۰ تاریخ انتشار: 2 اسفند 1398 / 12:52 ارسال نظر
روز انتخابات روز احقاق حق مدنی ملت است/ مردم هر شهر به تعداد نامزدهای آن شهر رأی بدهند:

هرکس به منافع ملی علاقه‌مند است در انتخابات شرکت کند!

رهبر انقلاب در دقایق ابتدایی آغاز انتخابات مجلس یازدهم رای دادند منافع ملی حضور همه مردم

رهبر معظم انقلاب اسلامی مطابق معمول، در آغازین دقایق شروع انتخابات، رأی خود را به صندوق انداخته و فرمودند هر کس به منافع ملی کشور علاقه مند است در انتخابات شرکت کند.

مجله خبری روزلاگ: مقام معظم رهبری پس از حضور در انتخابات مجلس یازدهم و انداختن رأی خود به صندوق فرمودند: هر کس به منافع ملی علاقه‌مند است در انتخابات شرکت کند. با ما همراه باشید:

راه دانا با تیتر «رهبر انقلاب پس از شرکت در انتخابات: هرکس به منافع ملی علاقه‌مند است در انتخابات شرکت کند/ در تهران اسم ۳۰ نفر را بنویسید/ ان‌شاءالله مجلس آینده، “مجلس قوی” باشد» نوشت: حضرت آیت‌‎الله خامنه‌ای با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه امام خمینی(ره)، آراء خود را به صندوق انداختند.

حضور رهبر انقلاب در آغازین دقایق رأی گیری مثل همیشه

به نوشته راه دانا حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه امام خمینی(ره)، آراء خود را به صندوق انداختند.

رهبر معظم انقلاب سپس با بیان اینکه روز انتخابات روز جشن ملی است، خاطرنشان کردند: این جشن را به همه هم میهنان عزیز در سراسر کشور تبریک می گویم.

حضرت آیت‌الله خامنه ای در ادامه، افزودند: ثانیا روز انتخابات را روز احقاق حق مدنی ملت است که می خواهند بیایند رای بدهند و شرکت خودشان در اداره امور کشور را که حق آنهاست را به دست بیاورند.

ایشان گفتند: ثالثا یک تکلیف شرعی است و حقیقت این است که انتخابات متضمن منافع ملی کشور است و هرکسی که به منافع ملی کشور علاقه‌مند است در انتخابات شرکت کند.

در هر شهری به تعداد نامزدهای آن شهر رأی بدهیم/ حضور در انتخابات را به آخر وقت و آخر شب نگذاریم

رهبر معظم انقلاب همچنین افزودند: همه با همت حرکت کنند و به اشخاص مورد نظر خود که به آن رسیدند رای بدهند و این کار را هرچه زودتر انجام دهند یعنی نگذارند آخر وقت و آخر شب، همین اول روز رای بدهند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عنوان کردند: در هر شهری به تعداد نامزدهای آن شهر رای بدهند، مثلا در تهران به ۳۰ نفر رای بدهند چون خیلی کمک می‌کند به اینکه مجلس قوی باشد.

ایشان گفتند: از خداوند می خواهیم به ملت ایران خیر و توفیق و خیر دهد و رحمت و برکت خود را بر این ملت نازل کند و این انتخابات را هم مایه خیر و برکت برای کشور قرار دهد. رهبر معظم انقلاب همچنین در پایان با تشکر از اصحاب رسانه، افزودند: از شما دوستان رسانه ای هم تشکر می کنم زحمت می‌کشید و باز هم زحمت خواهید کشید.

منبع: مجله خبری روزلاگ
استفاده از مطالب مجله خبری روزلاگ با ذکر منبع (www.roozlog.com) بلامانع است.

کپی کردن لینک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.