کد مطلب: ۳۹۴ تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۴ ارسال نظر
واکنش کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان به ادعای تحریم انتخابات!

مخالفان جمهوریت و سیاست شکست خورده تحریم انتخابات! + عکس

دکتر غلامعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان انتخابات مخالفان جمهوریت

سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به مخالفان جمهوریت نوشت: تشکیل یک مجلس قوی دشمنان ملت را نا امیدتر از گذشته می کند!

مجله خبری روزلاگ: سخنگوی شورای نگهبان به شعارهای مخالفان جمهوریت با مضامینی چون «رأی بی رأی» و «تحریم انتخابات» واکنش نشان داد و آنرا خواسته مخالفان جمهوریت دانست. با ما همراه باشید:

دکتر عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در توئیتر خود نوشت: تحریم انتخابات و شعار رای بی رای سیاست شکست خورده مخالفان جمهوریت و حاکمیت اکثریت بر اقلیت است. تشکیل یک مجلس قوی دشمنان ملت را ناامیدتر از گذشته می کند.

عکس: واکنش کدخدایی به رأی بی رأی

مخالفان جمهوریت و شعار رأی بی رأی

گفتنی است اخیرا دشمنان نظام اسلامی، و غافلان و خائنان داخلی آنها در کشور، بر طبل تحریم انتخابات می کوبند و کار به جایی رسیده است که یکی از ضد انقلاب های خارج نشین با نام مسیح علی نژاد در نظری جنجال برانگیز و «طالبانی» از طرفدارانش خواسته است تا از مردم در صف انتخابات رأی بگیرند. این اظهار نظر، با واکنش شدید کاربران در فضای مجازی همراه شده است و عده ای این رفتار علی نژاد را با رفتار طالبان و بریدن انگشت رأی دهندگان در انتخابات مقایسه کرده اند!

با توجه به عملکرد ضعیف مجلس دهم، و نیز با توجه به شهادت سردار سلیمانی و فراگیر شدن گفتمان این شهید والامقام در سطح کشور، انتظار می رود مجلس یازدهم با رویکردی انقلابی، متشکل از نمایندگانی «مردمی» و «خدوم» شکل گیرد که با فاصله گرفتن از جار و جنجال های سیاسی، به معنی واقعی کلمه به رفع مشکلات جامعه و درد مردم بپردازند.

منبع: مجله خبری روزلاگ
استفاده از مطالب مجله خبری روزلاگ با ذکر منبع (www.roozlog.com) بلامانع است.

کپی کردن لینک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *