کد مطلب: ۴۶۱ تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۷:۲۹ ارسال نظر
وقتی خبرنگار معروف بیست و سی و صدا سیما گزارشگر شبکه من و تو می شود!

خبرنگار معروف صدا و سیما گزارشگر شبکه من و تو شد! + فیلم

وقتی خبرنگار معروف صدا و سیما گزارشگر من و تو می شود

خبرنگار معروف صدا و سیما تلاش می کند تا با ظاهری ناشناس، با موضوع انتخابات از مردم برای شبکه من و تو مصاحبه بگیرد. واکنش مردم را مشاهده بفرمایید!

مجله خبری روزلاگ: خبرنگار معروف صدا و سیما که گزارش های متعددی از وی از رسانه ملی پخش شده است، به همراه دوست و همکارش سعی می کند با چهره ای متفاوت و ظاهری ناشناس از مردم برای شبکه ضد انقلاب من و تو گزارش بگیرد. واکنش مردم را مشاهده بفرمایید:

واکنش مردم به گزارشگر شبکه من و تو درباره انتخابات

خبرنگار معروف صدا و سیما در پوشش گزارشگر من و تو

در فیلم فوق، خبرنگار معروف صداوسیما گزارشگر شبکه ضد دین و ضد انقلاب من و تو شده است تا از مردم، یک جمله درباره عدم حضور در انتخابات مجلس را بشنود. واکنش اقشار و اشخاص مختلفی که با وی مصاحبه می کنند دیدنی است. هیچکس حاضر نمی شود با یک شبکه بیگانه و معاند مصاحبه کند. حتی جوانی که از وضعیت کشور و مشکلات داخل کشور هم ناراضی است، معتقد است خودمان باید داخل کشور مشکلات خودمان را حل کنیم و این ربطی به شبکه های معاند ندارد.

به نظر می رسد تنها راه نجات مشکلات کشور، تلاش برای تشکیل مجلسی «انقلابی» با «مدیریت جهادی» است تا به جای وعده و وعید، و تلاش برای جلب رضایت و اعتماد بیگانگان، به نیروی داخلی و توان مردمی و قدرت کشور اتکا کند و به مقابله با مشکلات برود. هرچه هست جریان های خاص سیاسی در این چند سال امتحان خود را پس داده اند و نوبت آن است که به «نیروی جوان انقلابی» اعتماد بشود تا با تکیه بر قدرت داخلی و «اقتصاد مقاومتی» از عهده مشکلات بربیاید. جریان های خاص سیاسی در کشور هم خوب است به جای «جار و جنجال» درباره عملکرد خود در دولت و مجلس به مردم پاسخگو باشند و درباره مشکلات متعددی چون بیکاری، تورم و گرانی، دلار، برجام، و… توضیح دهند.

منبع: مجله خبری روزلاگ
استفاده از مطالب مجله خبری روزلاگ با ذکر منبع (www.roozlog.com) بلامانع است.

کپی کردن لینک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *