کد مطلب: ۷۸۸ تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۶:۰۲ ارسال نظر
ویروس کرونا از ۳ تا ۱۴ روز در بدن انسان می ماند:

علت رشد ناگهانی تعداد مبتلایان به کرونا چیست؟ + فیلم

رشد ناگهانی تعداد مبتلایان به کرونا

رشد ناگهانی تعداد مبتلایان به کرونا دلیل روشنی دارد. این ویروس در بازه زمانی ۳ الی ۱۴ روز خود را نشان می دهد و در این مدت در بدن انسان می ماند!

مجله خبری روزلاگ: رشد ناگهانی تعداد مبتلایان به کرونا دلیل روشنی دارد. این بیماری از ۳ تا ۱۴ روز در بدن می ماند و ممکن است در این بازه زمانی خود را نشان دهد. با ما همراه باشید:

رشد ناگهانی تعداد مبتلایان به کرونا طی ۳ روز گذشته نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است. در ویدئوی زیر به نقل از فارس علت افزایش و رشد ناگهانی تعداد مبتلایان به‌کرونا ذکر شده است:

فیلم: علت افزایش ناگهانی مبتلایان به ویروس کرونا

تذکر مهم: بهتر است شهروندان عزیز تا جایی که ممکن است از حضور در مجامع عمومی پرهیز کنند. همچنین در صورت لمس هر چیزی به چشمان و دهان خود دست نزنید و در اولین فرصت به مدت ۲۰ ثانیه با مایع استاندارد و ضد عفونی کننده دستان خود را بشویید.

دقت داشته باشید که حد فاصل استاندارد برای فاصله از افراد سرماخورده ۱/۵ متر است. همچنین در صورتیکه احساس سرماخوردگی دارید از مایعات مجاز گرم و میوه هایی که ویتامین ث C دارند استفاده کنید.

همچنین به گفته وزارت بهداشت، شهروندان عزیز نباید در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد حضور یابند. از دست زدن به چشم و دهان خود پس از لمس وسایل خودداری کنند و همچنین در صورت داشتن علائمی شبیه آنفلونزا با آب و نمک دهان خود را شستشو دهند.

منبع: مجله خبری روزلاگ
استفاده از مطالب مجله خبری روزلاگ با ذکر منبع (www.roozlog.com) بلامانع است.

کپی کردن لینک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *